Chat Sohbet Yapmanın Rahatlığı

1 yorum
118 okuma
1 Mart, 2017

Evde otururken İş yerinde çay molasında yada sıkıldığımız her anımızda google de bir şeyler araştırıyoruz ve bu konu chat sohbet yap gibi kelimeler ile alakalı bir şey olmalı. Bu sayfaya geldiğinize göre başka bir açıklaması olmaz, istisnalar hariç tabi ki. aramalarımız ile alakalı bütün site web masterlerin bir tek hedefi vardır, google de ilk sayfada olabilmek ilk sıralar hayal gibi görünse de bizim için bir engel yok olduğuna inanıyoruz. bunun için bir çok yönteme başvurduğumuz yöntemlerde . Sadece reklam yetmediği için .

Aramalar da chat sohbet yap gibi kelimeleri ilk planda tutarlar. Çünkü hedef kitleleri bu kelimeleri google de arayan kişilerdir. Kıyasıya bir mücadele içerisindeler dir, chat sohbet sitesi sahipleri bu işten bir gelir gelmeyeceğini elbette bilirler ama tutku mu dersiniz çılgınlık mı dersiniz adına ne derseniz deyin, bıkmadan usanmadan chat sohbet yazıları yazar sabırla beklerler. yazıların okunduğunu yorumların istenenden az olması yazılan yazılara değil arkadaş aradıklarına geldiğini görmek daha açıkça belli olmaktadır.

Bu yazıyı yazmamın sebebini sizde anlamış olmalısınız ki,chat yap araması yaptınız bu sayfaya geldiniz, bütün olay budur bu ne kadar çok tıklanır sa o kadar o kadar çok kullanıcıya hitap edecektir. Çıksa ne olacak, çıkanların kazançları nedir ki bence koskoca bir mutluluktur , verilen emeğe değeceğine inanıyoruz. Fakat bu sevda bitmeyecek bir sevdaya benziyor, bizler bıraksak hemen yerimizi dolduracaklardır. tabi ki biz ne yapıyoruz bırakmıyoruz yılmadan yıkılmadan sizlere chat yaptırıyoruz yorum yapmayı da ihmal etmeyelim site kullanıcıları olarak hatırımız kalmasın


yusuf

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Güneşim doğ bana bu gece, Bura darmaduman. Ne bıraktığın yerdeyim bak, ...

selçuk yöntem

Yepyeni bir proje ile ekranlara dönmeye hazırlanan Selçuk Yöntem, çok yakında ...

Seni Benden Alamazlar Fırtınada Kalamazlar Canım Canım Gülüm En Kıymetlim ...

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Benimde Canım Sıkılmıstı Aynen Sizin dediginiz Gibi Yaptım googleye Sohbet Yap Yazdım Karsıma Burası Cıktı Ve Girdim Gercektende Sohbet Yapmanın Tadına vardım Bu Sohbeti Baska yerde Hiç Gormedim Teşekkürler Sohbetiniz İçin.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?